rozšířené hledání
e-knihy autoři reflexe info errata pokyny
Vstupte do klubu OIKOYMENH!

Na základě výzvy prvního předsedy OIKOYMENH J. S. Trojana byl 20. 8. 2015 založen Klub OIKOYMENH, do něhož se hlásí noví a noví členové. První kolo přihlášek bude uzavřeno 20. září; poté bude členům klubu rozeslán první klubový zpravodaj.

Přihlaste se i Vy k členství v klubu, a to již nyní, abyste se stali členy zakládajícími! Členem klubu se může stát ten, kdo je ochoten podpořit provoz nakladatelství finančně (č. ú. 1930812309/0800) anebo dobrovolnickou prací.

Členové Klubu budou informováni o novinkách nakladatelství a jeho akcích (uvedení nových knih, diskuse pořádané redakcí časopisu Reflexe atd). Mohou se stát buď dárci, nebo sponzorskými předplatiteli umožňujícími zachovat rozsah dosavadní vydavatelské činnosti Oikúmené.

O každém daru bude vystaven doklad umožňující odečet z daní. Jména všech dárců budou uveřejněna v seznamu na webových stranách nakladatelství (pokud nebudou chtít zůstat anonymní), na který bude odkaz v každé publikaci Oikúmené. Dárci nad 10 000 Kč (jednotlivci nebo firmy) budou jmenovitě uvedeni v knize, na niž byl dar využit.

Sponzorským předplatitelem se stane každý, kdo poukáže částku od 500 Kč ročně, a obdrží darem čísla Reflexe roku, v němž byl dar poukázán. Částka 10 000 Kč bude odměněna nabídkou celé produkce Oikúmené za daný rok.

V zářijovém zpravodaji přineseme další informace k členství v klubu stejně jako novinky týkající se činnosti nakladatelství.

Přihlášky do klubu zasílejte J. Jinkovi na adresy: reflexe@oikoymenh.cz a redakce@oikoymenh.cz s uvedením výše příspěvku, který poukazujete, a také jeho formy: dar, nebo sponzorské předplatné.

 

 

Tento článek byl přidán Středa 16 září, 2015.
aktuální hodnocení: 0
napsat hodnocení
aktuality
E-SHOP FLÚ AV

Byl otevřen prodejní portál FLÚ AV, kde si můžete objednat knihy, které vycházejí ve spolupráci OIKOYMENH a FLÚ. Při příležitosti jeho spuštění nabízíme celý text

KLUB OIKOYMENH

Neziskové nakladatelství OIKOYMENH je spojeno se jmény těch, kdo z podnětu Ladislava Hejdánka ještě za komunistické éry vyvíjeli úsilí zprostředkovat čtenářům nosné myšlenkové tradice od antiky po dnešek. celý text

Vstupte do klubu OIKOYMENH!

Na základě výzvy prvního předsedy OIKOYMENH J. S. Trojana byl 20. 8. 2015 založen Klub OIKOYMENH, do něhož se hlásí noví a noví členové. První kolo přihlášek bude uzavřeno 20. září; poté bude členům celý text

Copyright © 2019 OIKOYMENH 2019, © web design PureHTML