Zdá se že máte v prohlížeči zakázaný javascript

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Pokročilé vyhledávání

Vážení čtenáři, milí přátelé, příznivci nakladatelství OIKOYMENH,

aktuální situace okolo rozšíření nákazy je opravdu vážná a naplňuje nás obavami i účastí s těmi, kdo jsou přímo ohroženi: nemocnými, jejich blízkými, zdravotníky a dalšími pomáhajícími.

Je to situace nelehká rovněž pro naše nakladatelství – uzavření kamenných obchodů, na nichž je nakladatelství našeho typu zcela závislé, nás připravilo takřka přes noc o naprostou většinu příjmů. Vzhledem k současným vyhlídkám, kdy obchody mohou zůstat zavřeny dva měsíce i déle, jde bez přehánění o riziko existenční. Naší velkou nadějí jsou v této situaci prodeje přes internet.

Nechceme v době, která není pro nikoho snadná, zveličovat svoje obtíže. Pouze Vám, našim čtenářům a příznivcům, kteří vědí, jakou hodnotu má Oikúmené pro českou filosofii a theologii a obecně pro kulturní život naší země, chceme sdělit, že situace je sice vážná, ale není neřešitelná – podaří-li se převést významnou část našich tržeb na elektronické nákupy, můžeme obtížné období překonat.

Dovolujeme si Vás proto vybídnout k nákupu našich knih prostřednictvím našeho e-shopu www.oikoymenh.cz. Je to nejjednodušší forma podpory. Současně budeme samozřejmě vděčni za jakékoli přispění formou daru, který lze směřovat jak obecně na naši činnost, tak k podpoře konkrétního titulu či ediční řady.

S přátelskými pozdravy

Vaše OIKOYMENH

 

  • Chcete podpořit tradiční nakladatelství filosofické a theologické literatury?

– Kupujte knihy Oikúmené přímo přes náš web (www.oikoymenh.cz)!

  • Máte zájem o znovuvydání některé již rozebrané knihy z naší produkce? Rádi byste podpořili vydání titulu z našeho edičního plánu? Chcete přispět k dokončení některé z našich dlouhodobých edičních řad (např. Dějiny filosofie)? Chcete se stát členy klubu Oikúmené?

– Podpořte nás jednorázovým darem nebo pravidelným příspěvkem!

  • Chcete se zapojit do naší činnosti jako dobrovolník?

– Kontaktujte nás na redakce@oikoymenh.cz!