Zdá se že máte v prohlížeči zakázaný javascript

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Pokročilé vyhledávání

Vážení a milí naši příznivci,

znovu se ukázala síla pouta Oikúmené: mezi těmi, kdo její knihy připravují k vydání, a těmi, kdo je čtou. V návaznosti na naši prosbu z minulého pátku stouply naše tržby takřka raketově. Současně se nám ohlásila řada nových dárců a dobrovolníků. Někteří z nich se už dokonce podíleli na balení knih, které si jiní z Vás objednali. Někteří další sdíleli, a tak šířili naši výzvu. Jiní přispěli osvětou: stali jsme se tématem blogů. Současně se ukázalo, že zde nejde jen o nás (za mnohé viz dva odkazy níže).

Netřeba dodávat, že jsme tou vlnou solidarity velmi potěšeni, takřka dojati a všem moc děkujeme. Děkujeme za nákup knih, za finanční dary, za nabídky další spolupráce při financování našich titulů, za dobrovolnickou pomoc. V neposlední řadě chceme poděkovat i za Vaše slova podpory a povzbuzení v naší činnosti. Toto vše je pro nás nesmírně důležité, vážíme si toho. Speciální dík patří našim přátelům na Slovensku – za objednávky i za finanční dary. 

Naše kampaň nekončí, po vynikajícím začátku je třeba usilovat o udržení. Vyhráno ještě není. Abychom dosáhli svého průměrného měsíčního obratu, který nám umožňuje decentní přežívání, zbývá ještě přijmout objednávky v objemu cca 60 tis. korun. Prosíme, kupujte, sdílejte, doporučujte! Pište a mluvte o nás a o filosofické literatuře. Společně to zvládneme.

Zde několik poznámek o tom, co aktuálně chystáme my.

1. Současná epidemiologická situace takřka sama volá po masivnějším nasazení e-knih. Dosud jsme tento segment rozvíjeli spíše okrajově. Nyní intenzivně pracujeme na jeho povznesení.

2. Všem dárcům se chceme odvděčit větší slevou při nákupu našich knih – pracujeme na příslušném mechanismu na našem webu.

3. Pro větší dárce chystáme možnost sponzorského předplatného – za určitou částku chceme nabídnout kompletní roční produkci našeho nakladatelství.

4. Chystáme subskripce na tituly, které nejsou v současnosti dostupné a které by v případě dostatečné podpory bylo možno dotisknout, příp. připravit k novému vydání.

O všech těchto novinkách Vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Zachovejte nám přízeň!

S pozdravy

Vaše

OIKOYMENH

 

Odkazy:

Facebook

magazin,aktualne.cz