Zdá se že máte v prohlížeči zakázaný javascript

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Pokročilé vyhledávání

Vážení čtenáři,

řada Vašich reakcí na naši výzvu z minulého pátku (viz zde v Aktualitách, 20. 3. 2020) potvrdila zájem o dotisky starších titulů z naší produkce. Rozhodli jsme se proto zjistit přesněji, které z rozebraných knih by měly šanci získat širší podporu ze strany našich čtenářů a příznivců. K tomuto účelu nyní spouštíme na našich webových stránkách následující akci:

U rozebraných knih jsme přidali tlačítko „Mám zájem o dotisk“, po jejímž stisknutí lze na další stránce pro danou knihu „hlasovat“ a po vyplnění svých údajů odeslat zprávu do redakce. U titulů, které získají nejvíce hlasů, pak učiníme praktické kroky k jejich vydání a zahájíme výběr prostředků k jejich financování prostřednictvím předplatného od čtenářů. V případě, že se v určeném časovém období 6 měsíců nepodaří vybrat určenou částku na dotisk, budou peníze odeslány zpět na účet předplatitelů.

Je to poprvé, co neziskové nakladatelství Oikúmené zkouší financovat svou činnost formou crowdfundingu. Jsme velmi napjati, jaká bude odezva. Pokud byste nám chtěli pomoci v této první, zjišťovací fázi, budeme Vám vděčni.

Pevné zdraví a mnoho času k četbě přeje

Vaše

OIKOYMENH